«

»

Lis 11 2015

CZUWANIE NOCNE W SANKTUARIUM W MUNSTER, IN dla młodzieży klas 8 przygotowującej się do bierzmowania

czuwanie nocneW nocy z 7/8 listopada 70-cio osobowa grupa z Polskiej Katolickiej Szkoły im. sw. Ferdynanda uczestniczyła w modlitewnym spotkaniu w ramach przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Wieczór rozpoczął się wspólnym spotkaniem na wesoło oraz poczęstunkiem, aby każdy mógł poczuć się dobrze we wspólnocie. Następnie ciekawa i pięknie przygotowana przez dk. Pawła pantomima na temat duchowej walki dobra i zła wprowadziła uczestników w modlitewny nastrój. Kolejną częscią czuwania była adoracja Najświętszego Sakramentu, spowiedź oraz Msza Święta. Przed powrotem do Chicago młodzież z zapalonymi świecami odmawiając dziesiątek różańca udała się do groty zmartwychwstania, aby w taki sposób upamiętnić wszystkich bliskich zmarłych.