«

»

Kwi 27 2017

Informacje dla Rodziców na 29 kwietnia 2017

Przypominamy o rejestracji na rok szkolny 2017-2018.
Nalegamy, aby dopełnić rejestracji w najbliższym czasie,
co ułatwi nam planowanie kolejnego roku szkolnego.

W najbliższą sobotę 29 kwietnia odbędą sie PISEMNE EGZAMINY MATURALNE z języka polskiego oraz historii – w szkolnej kafeterii. Prosimy o zachowanie szczególnej ciszy na I piętrze.
Po maturalnych stresach – wieczorem od godz. 7:00pm- 11:00pm ZAPRASZAMY MŁODZIEŻ NA DYSKOTEKĘ do szkolnej kafaterii organizowana przez naszą grupe młodzieżową.

 

– Za tydzień – 6 maja klasy 5 – 11 wyjeżdżają na PARADĘ DO DOWNTOWN. Na paradę wyjeżdżają tylko uczniowie, którzy do najbliższej soboty 29 kwietnia zwrócą podpisane pozwolenia!!! Jeszcze W NAJBLIŻSZĄ SOBOTĘ 29 KWIETNIA można zwrócić do nauczyciela podpisane formy!!! Pozostałe klasy młodsze mają w tym dniu regularne zajęcia oraz małą lokalną paradę wokół budynku szkolnego. Bardzo proszę, aby wszyscy uczniowie w tym dniu – 6 maja przyszli UBRANI W SZKOLNE KOSZULKI I PRZYNIEŚLI ZE SOBĄ BIAŁO-CZERWONE FLAGI.

 

– Prosimy o zwrot do biura szkoły SKARBONEK Z WIELKOPOSTNĄ JAŁMUŻNĄ.

W biurze szkoły przyjmujemy ZAPISY na PÓŁKOLONIE DLA DZIECI w wieku 5-10 lat od 26 czerwca do 28 lipca w godz. 7:30am – 6:00pm. Cena za 1 tydzień – $259. Zniżka za kolejne tygodnie oraz dla rodzeństwa – $2. Półkolonie bedą prowadzone przez
p. Małgorzatę Bzdyra oraz innych asystentów z naszej szkoły
i parafii. Ilość miejsc jest ograniczona.

 

Dziękuję za współpracę –  Sr. Dorota Domin, Dyrektor Szkoły