Maj 11 2017

Informacje dla Rodziców – 13 maja 2017

• 13 maja w kafeterii odbędzie się EGZAMIN KLAS 8 dla zmiany porannej i popołudniowej – rozpoczęcie o godz. 8:30am. W tym dniu klasy 8 (po egzaminie) oraz klasa maturalna otrzymają togi graduacyjne. O godz. 10:00 w kościele – próba graduacji dla klas 8 i maturalnej. Obecność wszystkich obowiązkowa.
  • 13 maja to również dzień uroczystego rozpoczęcia obchodów 100 Rocznicy Objawień Fatimskich na całym świecie. O godz. 12:15pm wszyscy uczniowie klas 3-8 zmiany 2 spotkają się przy figurce Matki Bożej, aby odmówić różaniec. Ks. Paweł krótko przypomni również historię Objawień w Fatimie.

• 13 maja zespół „Kropeczki” organizuje sprzedaż ciasteczek domowego wypieku,
    z której dochód przeznaczony będzie na wyjazd Kropeczek do Muzeum Stworzenia
    i Arki Noego do Kentucky.

• 20 maja 105 uczniów klas 2 przystąpi do I KOMUNII ŚWIĘTEJ.
    Ogarnijmy naszą modlitwą dzieci pierwszokomunijne oraz ich rodziny.

• 20 maja w ramach lekcji religii uczniowie klas 7, 8 i licealnych wysłuchają
    ŚWIADECTW WYJŚCIA NAŁOGÓW osób uzależnionych.

• 20 maja to również zakończenie roku szkolnego dla klas przedszkolnych.
  • 21 maja niedziela godz. 10:15am – Msza Św. z okazji ROCZNICY I KOMUNII ŚW. dla klas 3
    oraz pierwszy dzień Białego Tygodnia dla dzieci komunijnych.
  • Ciagle jeszcze w biurze szkoły przyjmujemy zapisy na zajęcia wakacyjne (półkolonie) dla dzieci prowadzone przez p. Małgorzatę Bzdyra oraz opiekunów w konwencie św. Ferdynanda.

Dziękuje za współpracę – Sr. Dorota Domin, Dyrektor Szkoły