«

»

Maj 04 2017

Informacje dla Rodziców – 6 maja 2017

 • 6 maja klasy 5 – 11 wyjeżdżają na PARADĘ DO DOWNTOWN. Na paradę mogą wyjechać tylko uczniowie, którzy zwrócili podpisane pozwolenia!!! Pozostałe klasy młodsze mają w tym dniu regularne zajęcia. O godz. 9:15am odbędzie sie mała parada dla młodszych dzieci wokół budynku szkolnego, o godz. 1:30 – 2 zmiana.
  Bardzo proszę, aby wszyscy uczniowie w tym dniu – 6 maja przyszli ubrani w szkolne koszulki i przynieśli ze sobą polskie flagi. Proszę, by rodzice dopilnowali, by osoby wyjeżdżające na paradę wzięli ze sobą ciepłe ubrania i parasolki.

 • 6 maja obchody Dnia Matki w klasach przedszkolnych.

 • Za tydzień 13 maja w kafeterii odbędzie się EGZAMIN KLAS 8 dla zmiany porannej i popołudniowej – rozpoczęcie o godz. 8:30am. W tym dniu klasy 8 (po egzaminie) oraz klasa maturalna otrzymają togi graduacyjne.
  13 maja to również dzień uroczystego rozpoczęcia obchodów 100 Rocznicy Objawień Fatimskich na całym świecie. O godz. 12:15pm wszyscy uczniowie klas 3-8 zmiany 2 spotkają się przy figurce Matki Bożej, aby odmówić różaniec. Ks. Paweł krótko przypomni również historię Objawień w Fatimie.

 

 • 13 maja zespół „Kropeczki” organizuje sprzedaż ciasteczek domowego wypieku, z której dochód przeznaczony będzie na wyjazd Kropeczek do Muzeum Stworzenia i Arki Noego do Kentucky.

 

 • 20 maja 105 uczniów klas 2 przystąpi do I KOMUNII ŚWIĘTEJ.
  Ogarnijmy naszą modlitwą dzieci pierwszokomunijne oraz ich rodziny.
  20 maja w ramach lekcji religii uczniowie klas 7, 8 i licealnych wysłuchają
  ŚWIADECTW WYJŚCIA NAŁOGÓW osób uzależnionych.

20 mają to równocześnie zakończenie roku szkolnego dla klas przedszkolnych.

 • 21 maja niedziela godz. 10:15am – Msza Św. z okazji ROCZNICY I KOMUNII ŚW. dla klas 3.
 • W biurze szkoły przyjmujemy zapisy na zajęcia wakacyjne (półkolonie) dla dzieci prowadzone przez p. Małgorzatę Bzdyra oraz opiekunów w konwencie św. Ferdynanda.

 

Dziękuje za współpracę – Sr. Dorota Domin, Dyrektor Szkoły