Maj 05 2017

Wyjazd na Paradę Polonijną do Downtown Chicago

• 6 maja klasy 5 – 11 wyjeżdżają na PARADĘ DO DOWNTOWN. Na paradę mogą wyjechać tylko uczniowie, którzy zwrócili podpisane pozwolenia!!!

Bardzo proszę, aby wszyscy uczniowie w tym dniu – 6 maja przyszli ubrani w szkolne koszulki i przynieśli ze sobą polskie flagi. Proszę, by rodzice dopilnowali, by osoby wyjeżdżające na paradę wzięli ze sobą ciepłe ubrania i parasolki.

• Mamy 20 numer w kolejności. W sumie będzie 5 autobusów.
  • Uwaga – uczniowie przychodzą do swoich klas.
  • Wychowawcy otrzymają listy uczniów, którzy będą pod ich opieką oraz telefony kontaktowe do rodziców w nagłym wypadku.
  • Wszyscy uczniowie otrzymają wizytówkę z numerem kontaktowym w przypadku zagubienia się.
  • Organizatorzy parady proszą, aby zwrócić szczególna uwagę na poszanowanie zieleni i kwiatów w centrum miasta przy trasie parady.
  • Pozostałe klasy młodsze mają w tym dniu regularne zajęcia. O godz. 9:15am odbędzie sie mała parada dla młodszych dzieci wokół budynku szkolnego, o godz. 1:30 – 2 zmiana.