«

»

Cze 08 2017

PÓŁKOLONIE WAKACYJNE u św. Ferdynanda. Jeszcze kilka wolnych miejsc!!!

INFO PDF: INFO – PÓŁKOLONIE – ŚW. FERDYNAND

PROGRAM TYGODNIOWY: PROGRAM

FORMA REJESTRACYJNA: Forma Rejestracyjna – półkolonie 2017

MEDICAL FORM: MEDICAL – półkolonie 2017

PickUp AUTHORIZATION: PickUp Authorization


IFORMACJE DLA RODZICÓW:

Rodzice przyprowadzaja dziecko do konwentu – wejście od ulicy Barry Ave. Zostawiając dziecko i odbierając rodzice podpisują listę obecności. Tygodniowy plan zajęć zawiera wszystkie zajęcia, które badą miały miejsce każdego tygodnia półkolonii. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo dostosowania zajęć/warsztatów specjalistycznych do poszczególnych dni tygodnia według możliwości czasowych osób prowadzących je oraz warunków pogodowych. Pierwszego dnia każdego tygodnia rodzice otrzymają aktualny rozkład danego tygodnia z uwzględnieniem konkretnych posiłków. Posiłki w ciągu dnia, które będą zapewnione przez organizatorów: snack (owoce, napoje), ciepły lunch (hot dogi, zapiekanki, frytki, pizza), podwieczorek (pancakes, gofry). Prosimy, by dziecko zjadło w domu śniadanie. Według decyzji rodziców, dziecko może przynosić swój dodatkowy posiłek. Dodatkowo prosimy, by dziecko przynosiło ze sobą: mały kocyk, poduszeczkę, strój kąpielowy (w dni upalne dzieci będą mogły popluskać się w płytkim plastikowym basenie), ręcznik, klapki, piłki plażowe, sunblock, nakrycie głowy. Zajęcia na świeżym powietrzu będą miały miejsce na szkolnym placu zabaw lub na polance za konwentem. Czasem będziemy korzystać z sali gimnastycznej w budynku szkolnym. Wszystkie dodatkowe pytania organizacyjne można kierować do p. Małgorzata Bzdyra tel. (708) 805 1334 lub Małgorzata Chrząszcz (773) 519 0047


 • Półkolonie prowadzone w języku polskim!
 • Dla dzieci w wieku od 5 do 10 lat
 • Całodniowa opieka przez pieć tygodniowych turnusów
 • Kreatywne zajęcia, podczas których dzieci uczą się poprzez zabawę
 • Rozwijanie zainteresowań nie tylko przedmiotami szkolnymi,
  ale także innymi dyscyplinami wiedzy
 • Rozwijanie twórczego potencjału, pasji oraz kreatywności
 • Ubezpieczenie
 • Świeże owoce i snack przez cały dzień, dostęp do wody i napojów
  (lunch dzieci przynoszą ze sobą)

Lokalizacja

CHICAGO – BELMONT (Konwent Parafii Św. Ferdynanda)

5936 W Barry Ave, Chicago, IL 60634

Terminy   

Zapewniamy opiekę od poniedziałku do piątku od 8:00 am do 6:00 pm w ciągu 5 tygodni:

 1. 26 czerwca- 30 czerwca
 2. 3 lipca- 7 lipca
 3. 10 lipca- 14 lipca
 4. 17 lipca- 21 lipca
 5. 24 lipca- 28 lipca

koszt
Cena jednego turnusu za 1 dziecko – $259
Rabat dla rodzeństw oraz za rejestrację na większą liczbę turnusów – $233

 

Kadra
Półkolonie prowadzone będą przez pania nauczycielkę Małgorzate Bzdyra, asystentkę  panią Małgorzatę Chrząszcz oraz inne osoby prowadzące zajęcia plastyczne, muzyczne, kulinarne, katechezy misyjne i inne…

Program

Całodniowy rozkład zajęć:

Kontakt 

W celu zapisania się na półkolonie prosimy o zgłoszenie do biura szkoły św. Ferdynanda (773) 945 0505. Następnie należy wypełnić Karte Uczestnika i Oświadczenia. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu:

 

Biuro szkoły św. Ferdynanda:
773 945 0505

Sr. Dorota Domin – dyrektor szkoły
773 704 2267

E-mail:
szkolaswferdynanda@gmail.com