«

»

Sie 18 2017

Informacje dotyczące rozpoczęcia Nowego Roku Szkolnego 2017-2018

 

Rok szkolny rozpoczynamy w sobotę  9 września 2017. W tym dniu spotykamy się na Mszy Świętej  (9:30am – I zmiana w kościele, 12:00pm – II zmiana w kaplicy), następnie dzieci wraz z rodzicami przechodzą do klas na pierwsze zajęcia organizacyjne.

  • Przygotowanie do sakramentów

Uczniowie naszej szkoły w ramach lekcji religii przygotowują się do przyjęcia sakramentów świętych. Dzieci klas 2 przystąpia do I komunii św. w sobotę, 19 maja 2019, natomiast młodzież klas 8 przyjmie sakarment bierzmowania w piątek, 27 kwietnia 2018 o godz. 7:00pm w kościele św. Ferdynanda. Dokładnie informacje dotyczące spotkań dla rodziców i przygotowania do sakramentów będą przekazane w późniejszym czasie.

  • Msze Święte szkolne

W drugą niedzielę miesiąca będą miały miejsce Msze św. szkolne ze szczególnym udziałem dzieci i młodzieży naszej szkoły. Bardzo gorąco proszę rodziców, aby umożliwili swoim dzieciom udział w tej Mszy św. planując w tym dniu przyjazd do kościoła św. Ferdynanda  na godz. 10:15am.