«

»

Wrz 28 2017

Informacje dla rodziców – Newsletter #4 – 30 września 2017

  • W najbliższą sobotę 30 WRZEŚNIA – ZEBRANIE RODZICÓW Z TRÓJEK KLASOWYCH: zmiana 1 – godz. 8:30am w kafeterii. Zmiana 2 – godz. 12:00pm w kafeterii. Podczas Spotkania rodzice otrzymają identyfikatory „Trójka Klasowa” oraz aktualne listy klas z kontaktami do rodziców.
  • Dla wszystkich chętnych rodziców – szczególnie dla Trójek Klasowych organizujemy SZKOLENIE VIRTUS – dotyczące ochrony i bezpieczeństwa dzieci – w sobotę 7 października w kafeterii w godz. 8:30 – 11:30am. Przed szkoleniem należy sie zarejestrować na stronie virtus.org. Certyfikat takiego szkolenia jest wymagany od wszystkich opiekunów podczas szkolnych i parafialnych wyjazdów i imprez dla dzieci i młodzieży.
  • Przy wejściu do szkoły można składać PLASTIKOWE NAKRĘTKI jako pomoc w rehabilitacji Lenki Cholewa. Dziękujemy wszystkim za włączenie się i pomoc.
  • Prosimy o ostateczny zwrot do wychowawcy KWESTIONARIUSZY INFORMACYJNYCH każdego ucznia oraz pozwoleń na wyjazd HOLY FIRE klas 7-11.
  • Ślubowanie uczniów klas 1 będzie miało miejsce 28 października o godz. 11:00am w kaplicy dla zmiany porannej i popołudniowej.
  • Serdecznie zapraszamy uczniów wraz z rodzicami na NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE DLA DZIECI we wtorki i czwartki października o godz. 7:00pm
  • MSZE ŚW. DLA DZIECI KOMUNIJNYCH będą miały miejsce w pierwszą niedzielę miesiąca o godz. 3:00pm w naszym kościele. Rozpoczynamy w najbliższą niedzielę 1 października.
  • Bieżące informacje dla rodziców są zmieszczane na szkolnej stronie internetowej szkolaswferdynanda.org. Prosimy wszystkich rodziców o zalogowanie się na stronie internetowej, aby na swoją skrzynkę mogli otrzymywać szkolny „Newsletter”.


Dziękuję goraco za współpracę – Sr. Dorota Domin, Dyrektor szkoły