«

Paź 12 2017

Informacje dla rodziców i nauczycieli – Newsletter #5 – 14 października 2017

Za tydzień uczniowie klas 7, 8 i licealnych udają się na Archidiecezjalne spotkanie młodzieży „Holy Fire”. Uczniowie z drugiej zmiany przychodzą do szkoły wraz z uczniami ze zmiany pierwszej. Wyjazd planowany o godzinie 8:30 am. Powrót około godziny 5pm. Prosimy o ostateczny zwrot do wychowawcy KWESTIONARIUSZY INFORMACYJNYCH każdego ucznia oraz pozwoleń na wyjazd HOLY FIRE.

  • W najbliższą sobotę w naszej szkole organizujemy zbiórkę żywności, środków higienicznych i przyborów szkolnych dla najuboższych z ośrodka Betlejem Beatitude na Jamajce. W zeszłym tygodniu każde dziecko otrzymało ulotkę, prosimy o zapoznanie się z jej treścią. Prosimy też o przynoszenie strojów pierwszo-komunijnych i lekko używanych butów. Wszystkie rzeczy będzie można pozostawić w oznakowanym samochodzie na parkingu szkolnym. Bóg zapłać za wszelką pomoc.
  • Ślubowanie uczniów klas 1 będzie miało miejsce 28 października o godz. 11:00am w kaplicy dla zmiany porannej i popołudniowej.
  • Serdecznie zapraszamy uczniów wraz z rodzicami na NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE DLA DZIECI we wtorki i czwartki o godz. 7:00pm
  • W nabliższą niedzielę o godz. 10:15am Msza św. szkolna. Za liturgię odpowiedzialne są klasy licealne.
  • W ostatnią środę 11 października rozpoczeły się próby zespołu „KROPECZKI”. Dzieci chętne do śpiewania w zespole zapraszamy w każdą środę o godzine 5:30pm w konwencie.
  • Serdecznie zapraszamy dzieci na Kółko Misyjne, które odbędzie sie 14 października w kafeterii szkolnej od 11:30 do 12:30. Kółko prowadzone jest przez wolontariuszy, którzy współpracują z misjonarzami na całym świecie. Podczas zajęć dążymy do rozpalenia w sercach dzieci miłości do misji i poczucia solidarności wobec rówieśników na całym świecie. W ramach koła: spotkania z ciekawymi gośćmi, modlitwa w intencji misji oraz różne projekty.

Ks. Paweł Adamus