Lis 08 2017

Informacje dla rodziców i nauczycieli – Newsletter #9 – 11 listopada 2017

INFORMACJE DLA RODZICÓW

• W najbliższą niedzielę 12 listopada zapraszamy wszystkich rodziców, nauczycieli i dzieci na Mszę świętą o godzinie 10:15, która będzie odprawiona za wszystkich zmarłych z naszych rodzin wypisanych w intencjach złożonych przez dzieci.

• 11 XI w kaplicy odbędzie się uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości Polski o godzinie 11 z rana i 12:30 po południu. Akademię przygotowały p. Anna Zawisza, p. Lidia Skowron, p. Marzena Woźniak i p. Wiola Łyś.

• W ubiegłą sobotę odbyła się uroczysta Msza święta za dusze naszych bliskich zmarłych. Księdzu Pawłowi i wszystkim nauczycielom, którzy dołożyli starań do ubogacenia tej Mszy świętej składam serdeczne podziękowanie. Niech dobry Bóg otoczy naszych bliskich swoją ojcowską opieką.

• W ramach V Polonijnego Kongresu Rodziny odbędzie się wiele spotkań, warsztatów i rekolekcji. Przedstawiciele Zrzeszenia, panie Ewa Krasoń, Alicja Nawara, Anna Rosa i Halina Żurawski będą mówcami podczas sympozjum Dziecko w rodzinie: osamotnienie dziecka, sobota 18 listopada, godz.3.30-6.30 po południu, Jezuicki Ośrodek Milenijny, 5835 W. Irving Park Rd w Chicago. Serdecznie zapraszamy.

• Dnia 4 listopada na lekcję do klasy 3 A zostali poproszeni Rodzice. Pani Danuta Szkutnik zaplanowała konkurs literacki z lektury. Dzieci podzielone na drużyny pracowały z wielkim zaangażowaniem zdobywając jak najwięcej punktów. Okazało się, że wszyscy znali dobrze treść przeczytanej książeczki.

• W dniu 11 listopada serdecznie zapraszamy uczniów i nauczycieli do sali parafialnej JTC na zwiedzanie wystawy pt. „Tadeusz Kościuszko, bohater Polski i Ameryki”

• 16-19 listopada wyjazd na Konferencję NCYC Indianapolis, IN

Dziękuje za współpracę