«

»

Lis 15 2017

Informacje dla rodziców i nauczycieli – Newsletter #10 – 18 listopada 2017

  • Przypominamy, że w sobotę 18 listopada uczniowie klas 1-4 wyjeżdżają na spektakl Pani Agaty Paleczny. Wszyscy zbieramy sie przed szkołą o 8:45, wracamy o godzinie 10:45.

UWAGA:

  • Uczniowie II zmiany, ci którzy jadą na spektakl nie mają lekcji, pozostali przychodzą do szkoły i będą dla nich normalne lekcje.
  • Dnia 16 listopada, młodzież wyjeżdża na Konferencję do Indianapolis. Życzymy im szczęśliwej podróży i wiele dobra podczas Konferencji.
  • Za tydzień 26 listopada nie ma zajęć – THANKSGIVING WEEKEND. Z okazji tego rodzinnego Święta Dziękczynienia życzymy wszystkim uczniom oraz ich rodzicom miłego wypoczynku oraz ciepłej atmosfery podczas rodzinnych spotkań w duchu dziękczynienia za wszystkie Boże dary i łaski.
  • W sobotę 2 grudnia – rekolekcje oraz spowiedź przedświąteczna dla naszych uczniów.
  • Lednica 2000 Association zaprasza młodych na całodniowe Warsztaty Wodzirejów w piątek, 24 listopada i sobotę 25 listopada od 10:00 am do 6:00 pm oraz Lednicki Bal Dziękczynienia w niedzielę 26 listopada. Rozpoczęcie Balu o 4:00 pm, obiad o 5:00 pm, w parafii św. Ferdynanda, w sali JTC. Warsztaty i Bal poprowadzą profesjonalni wodzireje Lednicy z Polski, Kazimierz i Jozef Hojna. Serdecznie zapraszamy! .
  • Kontakt: Jolanta Wasko 773 573 5430

 

 Dziękuję za współpracę
Halina Żurawski Dyrektor szkoły