«

»

Gru 08 2017

Informacje dla rodziców i nauczycieli – Newsletter #12 – 9 grudnia 2017

INFORMACJE DLA RODZICÓW

W sobotę 9 grudnia będziemy gościć w szkole ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA, który obdaruje wszystkich prezentami. Mikołaj odwiedzi każdą klasę i tam będą ROBIONE GRUPOWE PAMIĄTKOWE ZDJĘCIA  ZE ŚW. MIKOŁAJEM.

  • Gotowe zdjęcia będą dostępne w biurze szkoły w cenie $5.00 za sztukę. Po zakończeniu lekcji rodzice mają możliwość wykonania zdjęcia indywidualnego swojemu dziecku z Mikołajem, ale nie będą one wywoływane i rozprowadzane przez szkołę.
  • Za tydzień 16 grudniaKONCERT KOLĘD w kaplicy. Porządek uroczystości będzie podany w następnym numerze informacji dla Rodziców.
  • Proszę trójki klasowe o ustalenie z nauczycielem spotkań wigilijnych w klasach. Szkoła zapewnia opłataki dla każdej klasy. Proszę, by posiłki były skromne, symboliczne i tradycyjne, związane ze świętami. Proszę unikać marnowania i wyrzucania jedzenia. Bardzo proszę, aby dopilnować, by w klasach zostawić porządek po zakończonej wigilii.
    Rodzicom z trójek klasowych dziękujemy za zaangażowanie w ten szczególny czas.
  • Przy biurze szkoły można nabyć ŚWIECĘ NA STÓŁ WIGILIJNY w cenie $5,00
  • Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych uczniów wraz z rodzicami na kolejną MSZĘ ŚW. SZKOLNĄw niedzielę 10 grudnia o godz. 10:15am w kościele św. Ferdynanda. Bardzo liczymy na Waszą obecność i wspólną modlitwę w intencji naszej szkoły. Po Mszy św. szkolnej zapraszamy chętne dzieci na spotkanie „Ziarno” w Sali w szkole, na którym będziemy robić ozdoby na choinkę.
  • PASTERKA DLA DZIECI 24 GRUDNIA 2017 GODZ. 8:00PM w kościele św. Ferdynanda, serdecznie zapraszamy dzieci przebrane za postacie z szopki: aniołków, pastuszków, królów, Maryję i Józefa….
  • ADWENT 2017, Roraty dla dzieci

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na roraty

w każdy wtorek i czwartek Adwentu

na Mszę Św. o godz. 7:00pm.

Dzieci przynoszą ze sobą LAMPIONY

 

  • Dnia 18 listopada Pani Krystyna Wzorek z klasą 0 b przygotowała występ jesienny dla rodziców. Pani Jesień z pełnym koszem spacerowała po lesie i rozdawała swoje dary.Wiewioreczka i lis przygotowywali się do zimy. Dzieci śpiewały piosenki i tańczyły w rytm muzyki. Dyrektor Szkoły Halina Żurawski pochwaliła dzieci za piękny występ, a rodzice nagrodzili gromkimi brawami.

 

 

 

Dziękuję za współpracę

Halina Żurawski, Dyrektor Szkoły