«

»

Gru 14 2017

Informacje dla rodziców i nauczycieli – Newsletter #13 – 16 grudnia 2017

INFORMACJE DLA RODZICÓW

 

 W najbliższą sobotę 16 grudnia – KOLEDOWANIE w kaplicy:

   – godz. 9:15am – Kolędowanie w kaplicy, później wigilie w klasach
– godz. 12:15pm – Kolędowane dla II zmiany, później wigilie w klasach

Szkoła zapewnia opłataki dla każdej klasy. Proszę, by posiłki były skromne, symboliczne i tradycyjne, związane ze świętami. Proszę unikać marnowania
i wyrzucania jedzenia.
Bardzo proszę, aby dopilnować, by w klasach zostawić porządek po zakończonej wigilii. Dziękuję Rodzicom z  trójek klasowych za zaangażowanie w przygotowanie poczęstunku.

ZDJĘCIA ZE ŚW. MIKOŁAJEM będą dostępne po świętach w biurze szkoły w cenie $5,00

  • Przy biurze szkoły można nabyć ŚWIECE NA STÓŁ WIGILIJNY w cenie $5 oraz STROIKI ŚWIĄTECZNE Z ŻYWEJ CHOINKI, które sprzedają HARCERZE
  • Przerwa świąteczna 23 grudnia – 6 stycznia 2018 nie ma zajęć lekcyjnych. Wznowienie zajęć w sobotę 13 stycznia 2018.
  • Serdecznie zapraszamy całe rodziny z dziećmi na PASTERKĘ DLA DZIECI24 grudnia 8:00pm. Serdecznie zapraszamy dzieci przebrane za postacie z szopki: Aniołków, pastuszków, królów, Maryję i Józefa….
  • Zapraszamy całe rodziny do udziału w ORSZAKU TRZECH KRÓLI7 stycznia 2017 po mszy o 10:15. Dzieci w strojach bożonarodzeniowych.
  • Komitet Rodzicielski w biurze szkoły będzie sprzedawał BILETY13 stycznia NA BAL WALENTYNKOWY (3 lutego 2018). Rodzice naszej szkoły mają pierwszeństwo przy zakupie biletów.
  • W miesiącu grudniu uczniowie klasy VI E pani  Marzeny Woźniak przygotowali mini projekt klasowy z geografii o tematyce: “Mapa hipsometryczna Polski”.Gratulujemy naszym uczniom kreatywności w wykonaniu tych prac: Zuzana Bielak,  Julia Bobro, Piotr Łoś,  Michał Łoś,  Monika Sambor, Maksymilian Skowroński, Wiktoria Strzepka, Victoria Basta, Jacob Pytlakowski. Prace naszych uczniów będzie można obejrzeć na korytarzu naszej szkoły w styczniu.

Wszystkim naszym Uczniom oraz ich Rodzinom życzę spokojnych i

radosnych Świąt pełnych szczęścia i miłości, a w Nowym Roku pomyślności i błogosławieństwa Bożej Dzieciny.

Dziękuję za współpracę, Dyrektor Szkoły

                                                                     Halina Żurawski