«

»

Kwi 18 2018

Informacje dla rodziców i nauczycieli – Newsletter # 28 – 21 Kwietnia 2018

INFORMACJE DLA RODZICÓW

 

Przypominamy o rejestracji na rok szkolny

2018-2019.  Zapraszamy

– W poprzednią sobotę miało miejsce spotkanie trojek klasowych. Wszystkim rodzicom, którzy uczestniczyli w spotkaniu składamy serdeczne podziękowanie. Wasze sugestie i uwagi są mile widziane. Każdą propozycję, którą zgłosiliście weźmiemy pod rozwagę.

 

– 5 maja klasy 6 – 11 wyjeżdżają na PARADĘ DO DOWNTOWN. Podpisane formy na wyjazd należy zwrócić do nauczyciela W NAJBLIŻSZĄ SOBOTĘ 21 KWIETNIA!!! Pozostałe klasy młodsze mają w tym dniu regularne zajęcia oraz małą lokalną paradę wokół budynku szkolnego.

 

-Szanowni Rodzice, w biurze szkoły znajdują sie pozostawione rzeczy Waszych dzieci. Bardzo prosimy o zabranie ich w tę sobotę do godziny 1pm. Po tym czasie wszystkie rzeczy  powędrują dla organizacji charytatywnej.

 

– Sakrament Bierzmowania odbędzie się 26 kwietnia  o godzinie 7pm.

– Matura pisemna z języka polskiego i historii dnia

28 kwietnia.

– Egzamin klas ósmych 12 maja.

 

Grupa Młodzieżowa w. Ferdynanda zaprasza na przerwie lub po lekcjach na  pizzę. Dochód ze sprzedaży jest przeznaczony na działalność młodzieżową naszej szkoły.

 

 

Dziękuję za współpracę
-Halina Żurawski , Dyrektor Szkoły