«

»

Kwi 19 2018

Rekolekcje dla Młodzieży Polonijnej 20 Kwietnia 2018

Przypominam, ze w piątek – 20 Kwietnia wszyscy uczniowie od klasy 6 do klasy licealnej wraz z rodzicami spotykają się w kościele Św. Ferdynanda o godz. 7:00 wieczorem na rekolekcjach dla młodzieży polonijnej, które potrwają do godz. 9:00 wieczorem.

Rekolekcje rozpoczniemy Mszą Św. po której przejdziemy na dalszą część spotkania do kaplicy. Są one w ramach Pierwszego Polonijnego Kongresu Modlitwy, który poprowadzi specjalny gość z Polski – franciszkanin, Ojciec Łukasz Buksa, który pracuje z młodzieżą w Polsce i w świecie. Hasłem tych rekolekcji jest “Modlitwa” – „OBUDŹ SIĘ, MOŻESZ WIĘCEJ!!!”

Łukasz Buksa OFM – franciszkanin, duszpasterz młodzieży, rekolekcjonista, autor tekstów, wokalista, instruktor snowboardu. Odpowiedzialny za referat młodzieżowo – powołaniowy Prowincji Matki Bożej Anielskiej w Krakowie. Inspiruje i motywuje ludzi do poznania Boga i życia w prawdzie.

Rekolekcje te są programem Archidiecezji Chicago dla Polonii i zakończą się uroczystą Mszą Św. w Katedrze Imienia Jezus w śródmieściu Chicago – 22 Kwietnia o godz. 2:30 pm.

W sobotę – 21 Kwietnia o godz. 7:00 pm w kaplicy Św. Ferdynanda odbędzie się wspaniały koncert “MIŁOSIERNY” w wykonaniu Ojca Łukasza – Niesamowite przeżycie !

Wszystkich serdecznie zapraszamy !

Beata Bosak

(773)758-2123