«

»

Maj 25 2018

Informacje dla rodziców i nauczycieli – Newsletter # 32 – 19 Maja 2018

INFORMACJE DLA RODZICÓW
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017-2018

19 maja uczniowie klas drugich przystąpią do I KOMUNII ŚWIĘTEJ.
Ogarnijmy naszą modlitwą dzieci pierwszokomunijne oraz ich rodziny.

19 maja w ramach lekcji uczniowie i rodzice wyjeżdżają na spotkanie z Prezydentem Polski Andrzejem Dudą. Autobusy wyjeżdżają o godzinie 9:30. Wszyscy, którzy zapisali się na spotkanie otrzymali zaproszenia i opaski. Będą one wymagane przy wejściu do Millenijnego Parku wraz z dowodem tożsamości. Powrót około godziny 5:00pm

 

  • 20 maja niedziela godz. 10:15am – Msza Św. z okazji ROCZNICY I KOMUNII ŚW. dla klas 3
    oraz pierwszy dzień Białego Tygodnia dla dzieci komunijnych.

 

  • 26 majaMEMORIAL WEEKEND – nie ma zajęć w polskiej szkole
  • 2 czerwcaZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO dla wszystkich uczniów od przedszkola do liceum. Dzieci z przedszkola i zerówki mają zakończenie przed mszą św., a pozostałe klasy po mszy świętej. O godzinie 9:30 msza święta dla wszystkich uczniów, nauczycieli i rodziców. Serdecznie zapraszamy.
  • 9-10 czerwcaEGZAMIN SZKOŁY JĘZYKA I KULTURY POLSKIEJ KUL dla maturzystów sobota godzina 9 :00am
  • 9-10 czerwca, warsztaty dla nauczycieli sobota godzina 2pm-6pm. Bliższe informacje zostaną podane w kolejnym Newsletter

Dziękuję za współpracę

Halina Żurawski Dyrektor Szkoły