«

»

Wrz 11 2018

Przed Startem – Sprawozdanie

8 września rozpoczął się nowy rok szkolny 2018/2019. Zanim jednak wystartował musiało być wszystko przygotowane na przysłowiowe tip top. Zatem, Grono Pedagogiczne pod przewodnictwem p. dyrektor Haliny Żurawskiej w obecności ks. proboszcza Zdzislawa Torby, obradowało 4 września na pierwszym w tym roku posiedzeniu Rady Pedagogicznej. Było to nie tylko miłe, powakacyjne spotkanie , ale pełen obfitych ustaleń plan działania. Przydział klas , czynności, sal lekcyjnych, uroczystości, dodatkowych obowiązków itd.  Kadrę nauczycielską i katechetyczną zasili w tym roku sześć nowych osób, w tym nasza absolwentka, która kilka lat temu graduowała w Polskiej Szkole Katolickiej im. św. Ferdynanda.  A więc witamy w naszej szkolnej rodzinie:

  1. Joannę Jagódkę
  2. Elżbietę Jankowską
  3. Bożenę Odee
  4. Bernadetę Polak
  5. Pawła Zazuniaka
  6. Siostrę Agnieszkę Michnę

 Z Błogosławieństwem i nadzieją na dobry rok,  z a c z n a m y!!!!