«

»

Wrz 07 2018

Wydarzenia IX Wrzesień 2018

INFORMACJE DLA RODZICÓW

• Rok szkolny rozpoczynamy w sobotę 8 września 2018. Spotykamy się na mszy św. w kościele o godzinie (9:00am w kościele – I zmiana, 12:00pm w kaplicy- II zmiana). Bezpośrednio po mszy, dzieci wraz z rodzicami przechodzą do klas na pierwsze zajęcia organizacyjne. W tym dniu oraz na wszystkie ważniejsze uroczystości szkolne dzieci i młodzież są zobowiązani ubrać strój w kolorze biało – czarnym lub biało – granatowym.
• Listy z nazwiskami uczniów, salą lekcyjną i nazwiskiem nauczyciela, będą zamieszczone przed wejściem szkolnym. Tylko uczniowie zarejestrowani – znajdujący się na listach klas – przechodzą po Mszy św. do sal lekcyjnych. Pozostali muszą dopełnić rejestracji w biurze.
• Po Mszy św. jest możliwość zakupu książek – na dolnym korytarzu oraz rejestracji w biurze szkolnym. Za pobyt dziecka w szkole, płacimy całą kwotę czekiem lub gotówką.
• Bieżące informacje dla rodziców są zmieszczane na szkolnej stronie internetowej www.szkolaswferdynanda.org Prosimy wszystkich rodziców o zalogowanie się na stronie internetowej, aby na swoją skrzynkę mogli otrzymywać szkolne wiadomości. Hasło do zadań domowych na stronie szkolnej: zadania1617 Stare ludowe przysłowie mówi, że człowiek uczy się przez całe życie. Jesteśmy tu po to, aby się uczyć, was uczyć, służyć radą i pomocą. I zapewniam was, że taka właśnie wspólna praca nie pójdzie na marne, a w przyszłości jej owoce zaskoczą nas wielokrotnie.

 

Halina Żurawski, dyrektor szkoły

Kontakt do szkoły – 773 945 0505 e-mail szkołaswferdynanda@gmail.com