«

»

Wrz 06 2018

Zajęcia Plastyczne

Facebook: Bea Art Studio

https://bernadettepolak.smugmug.com/ 

bernadetapolak@yahoo.com  

 

W tym roku zajęcia plastyczne dla naszych dzieci poprowadzi pani magister Bernadeta Polak.  Pani Bernadeta pomoże rozwinąć naszym uczniom kreatywność, wyobraźnię i wolność wyrazu artystycznego. Zapraszamy wszytkie dzieci , które kochają malować, rysować i wycinać na dodatkowe zajęcia plastyczne, w sobotę o godz 11:30.  

Zapowiada się ciekawy rok , pełen twórczej pracy!

Bernadeta Polak, urodzona w Tarnowie , zajmuje się fotografią artystyczną i malarstwem. Jest absolwentką wydziału wychowania plastycznego na obecnej Akademii Pedagogicznej w Krakowie . Artystka od kilkunastu lat mieszka i tworzy  w Chicago. Jest czlonkiem grupy artystycznej ArtPo, skupiającej polskich artystów    z Chicago. Ma w swoim dorobku wiele wystaw indywidualnych oraz grupowych. Trzy razy jej prace były wybrane przez jury i prezentowane na wystawie Art for Heart w Polskim Muzeum w  Chicago na rzecz Daru Serca. Jej ilustracje znajdują się w książce ks. Profesora Romualda Jaworskiego, pt „Droga do Wolności”. Pani Bernadeta  jest  też założycielką Bea Art Studio i Bernadeta Polak Photography.

 

Pablo Picasso powiedział, że każde dziecko jest artystą”, zapraszamy więc serdecznie wszystkie dzieci na zajęcia plastyczne!

Czekam na was z niecierpliwością,

                                                                               Bernadeta Polak.