Paź 06 2018

Wydarzenia Październik 2018

INFORMACJE DLA RODZICÓW

 Spotkanie Rodziców z trójek klasowych dnia 6 października. Serdecznie zapraszamy. zmiana 1 – godz. 8:30am w kafeterii, zmiana 2 – godz. 12:00pm w kafeterii.

 Msza św. szkolna w niedzielę 14 października o godz. 10:15am
zapraszamy wszystkich uczniów wraz z rodzicami.

 W tym roku 16 X przypada 40 rocznica wyboru Ojca Świętego Jana Pawła II na Stolicę
Piotrową. Zachęcam młodzież i dzieci do wspomnień o naszym Wielkim Świętym. Podziękujmy za pontyfikat inicjatora i patrona Światowych Dni Młodzieży.

 20 października klasy 1,3,4 wyjeżdżają na przedstawienie „Legenda o smoku wawelskim”
Klasy 8, 9,10,11 wyjeżdżają na projekcję filmu „ Dywizjon 303” Pozostałe klasy uroczyście świętują Polonijny Dzień Dwujęzyczności w klasach szkolnych.

 Wyjazd uczniów klas 7-11 na Holy Fire. Uczniowie, którzy nie zwrócili form, przychodzą na regularne lekcje do szkoły.

 Pasowanie na ucznia – 27 października o godz 10.00 am w Sali JTC (dla obu zmian razem).

 27 października wyjazd uczniów klasy 5,6,7 na przedstawienie „Z historią za pan brat”.

 Jutro mija termin oddawania prac na konkurs z opracowaniem Loga z okazji Stulecia Niepodległości Polski, w którym mogli wziąć udział uczniowie , a także rodzice. Komisja konkursowa wyłoni zwycięzcę, na którego czeka nagroda .