Lis 15 2018

Informacje 17 Listopada 2018

Za tydzień 24 listopada nie ma zajęć – THANKSGIVING WEEKEND.
Z okazji Święta Dziękczynienia życzymy wszystkim rodzinom szkolnym spokojnego, rodzinnego pełnego wdzięczności i ciepła Święta Dziękczynienia.

• 16 listopada nasi uczniowie wylatuja do Polski na wycieczkę. Życzymy im spokojnego szczęśliwego lotu i niezapomnianych wrażeń.
• W sobotę 17 listopada klasy pierwsze i dziewiąte wyjeżdżają na koncert. Lekcje rozpoczynamy o zwykłej porze, o 9:00 wychodzimy do autobusu, a przyjeżdżamy o 11:30.

• 1 grudnia będziemy gościć w szkole Świętego Mikołaja, który obdaruje wszystkich prezentami. Każda klasa będzie miała robione pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem.

• Rekolekcje i spowiedź adwentowa będą dnia 8 grudnia.

• Jasełka i wigilie klasowe, 15 grudnia.

• Sprzątanie trawników wokół szkoły dnia 17 listopada. Tym razem zapraszamy młodzież klas siódmych do pomocy w uporządkowaniu naszego obejścia.

PODZIĘKOWANIE:

Wszystkim rodzicom, którzy przyczynili się do uczczenia 100 –lecia Niepodległościi przywozili dzieci na próby, przygotowali stroje oraz wytrwali z nami do końca przy czterokrotnych występach z całego serca dziękujemy.

Dziękuje za współpracę
Halina Żurawski