«

»

Lis 06 2018

Informacje dla rodziców 10 Listopada

INFORMACJE DLA RODZICÓW

• Przypominamy, że 11 listopada – Msza św. szkolna o godzinie 10:15, po mszy św. skrócony program artystyczny związany z 100 rocznicą Odzyskania Niepodległości przez Polskę.
• 10 listopada – Uroczysta akademia o godzinie 10:00 i 12:30 pm oraz wieczorem po mszy św. za Ojczyznę o godzinie 8:00 pm, na którą serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców, Dziadków, Przyjaciół szkoły, Nauczycieli i Uczniów.

 

 

• Szanowni Uczniowie, Nauczyciele, Rodzice! Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji „Podaruj książkę bibliotece”! Mamy nadzieję, że akcja spotka się z życzliwym przyjęciem i zainteresowaniem.Książki można zostawiać w biurze szkoły dla Pani Małgorzaty.

Za wszystkie dary serdecznie dziękujemy!
W dniu 10 listopada prosimy wszystkich uczniów o ubiór w barwach biało-czerwonych i czarnych oraz przyniesienie jak w poprzednim tygodniu szalików biało-czewonych.

17 listopada uczniowie klas pierwszych i klas dziewiątych w ramach lekcji wyjeżdżają na specjalny koncert związany z obchodami 100 lecia Niepodległej.
Dziękuje za współpracę – Halina Żurawski, dyrektor szkoły