«

»

Lis 30 2018

Wydarzenia XII 1 grudnia 2018

INFORMACJE DLA RODZICÓW

• W najbliższą sobotę 1 grudnia będziemy gościć w szkole ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA, który obdaruje wszystkich prezentami. Wszystkie klasy będą miały robione pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem przez profesjonalnego fotografa w szkolnej kafeterii. Prosimy o świąteczny strój. Każdy rodzic będzie miał możliwość zakupu zdjęcia w cenie $5.00 za sztukę.
• W sobotę 8 grudnia uczniowie będą uczestniczyć w REKOLEKCJACH ADWENTOWYCH oraz przystąpią do SPOWIEDZI PRZEDŚWIĄTECZNEJ w ramach zajęć w szkole. Bardzo proszę dopilnować, aby uczniowie wcześniej przygotowali się do tego sakramentu.
• 15 grudnia odbędą się klasowe wigilie oraz przedstawienie świąteczne Jasełka. Prosimy by każdy uczeń przyszedł do szkoły ubrany swiątecznie. Drodzy Rodzice proszę o ścisłą współpracę z Nauczycielam dotyczącą co możemy przygotować licząc się z tym, że w klasie może być dziecko, które jest uczulone na niektóre produkty żywnościowe.
• Dnia 22 i 29 nie ma zajęć szkolnych.
Wracamy do szkoły 5 stycznia 2019 r.

Dziękuje za współpracę

Halina Żurawski,
dyrektor szkoły