«

»

Gru 07 2018

Informacje dla rodziców 8 grudnia 2018

Informacje dla rodziców

W sobotę 8 grudnia spotkamy się w kościele na szkolnych Rekolekcjach. Przygotujemy nasze serca na narodziny Dzięciątka Jezus.

• 1 grudnia mieliśmy spotkanie z Mikołajem. Robiliśmy GRUPOWE PAMIĄTKOWE ZDJĘCIE ZE ŚW. MIKOŁAJEM. Zdjęcia będą dostępne w biurze szkoły w cenie $5 mały format i $10 duzy format .

• Za tydzień 15 grudnia – JASEŁKA w kaplicy w następujacym porządku: – godz. 9:00am – jasełka dla I zmiany później wigilie w klasach
• – godz. 12:15pm – dla II zmiany, później wigilie w klasach

Spotkania wigilijne w klasach – do ustalenia z nauczycielem przez trójki klasowe. Proszę, by posiłki były skromne, symboliczne i tradycyjne, związane ze świętami. Proszę dopilnować, by w klasach zostawić porządek po zakończonej wigilii. Dziękuje trójkom klasowym za zaangażowanie w przygotowania.

15 grudnia w naszej szkole odbędzie się kiermasz świąteczny utalentowane mamy będa miały w sprzedaży przeróżne świąteczne dekoracje, ciasta, a harcerze stroiki na świąteczny stół. Zapraszamy bardzo serdecznie. Każdy znajdzie coś dla siebie, tym samym wesprzemy działalność na rzecz szkoły i harcerzy.

Rekolekcje dla dorosłych odbędą się od dnia 16-18 grudnia. Zapraszamy szczególnie Rodziców naszych uczniów i wszystkich, którzy słowem Bożym chcą się przygotować na Narodziny Zbawiciela.

• Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych uczniów wraz z rodzicami na kolejną MSZĘ ŚW. SZKOLNĄ – w niedzielę 9 grudnia o godz. 10:15am w kościele św. Ferdynanda. Bardzo liczymy na Waszą obecność i wspólną modlitwę w intencji naszej szkoły.

• Wszystkim uczniom, którzy angażują się w różnych przedstawieniach, śpiewie, występach, konkursach bardzo serdecznie dziękujemy. Po latach będzie co wspominać.

• W ubiegłą sobotę zawitała do nas po latach uczennica naszej szkoły Kasia Męcińska, która mieszka od 6 lat w Japonii. Kasia nagrywała film o naszej szkole, który w najbliższym czasie można będzie oglądać na YouTube, TOFU MEDIA PRODUCTION . Kasia wspomina lata polskiej szkoły z entuzjazmem, potwierdza, że warto chodzić i uczyć się polskiego.

Dziękuje za współpracę
Halina Żurawski dyrektor szkoły