Gru 07 2018

Rekolekcje Adwentowe 8 grudnia 2018

ZAPROSZENIE NA REKOLEKCJE ADWENTOWE – 8 GRUDNIA

Czas Adwentu, to czas, aby przygotować na Boze Narodzenie nie tylko swoje ciało, ale i dusze. To czas aby posprzątać w swoim sercu i przygotować w nim miejsce na ponowne narodziny Boga !
Serdecznie zapraszamy na rekolekcje adwentowe wszystkie dzieci i młodzież z naszej szkoły Sw. Ferdynanda.

Haslo rekolekcji: PRZYGOTUJCIE DROGE PANU
Rekolekcje będą miały miejsce jutro, w sobotę – 8 grudnia, a poprowadzi je siostra Agnieszka Michna ze zgromadzenia Sióstr Misjonarek Chrystusa Króla dla Polonii.

Podczas rekolekcji będzie możliwość przystąpienia do Sakramentu Pokuty od klasy trzeciej – wzwyż. Prosimy wszystkich rodziców aby pomogli swoim dzieciom przygotować się wcześniej do spowiedzi przez omówienie z nimi 5 warunków dobrej spowiedzi: Rachunek Sumienia, Żal za grzechy, Mocne postanowienie poprawy, Szczera spowiedź, Zadość uczynienie Panu Bogu i Bliźniemu.
Zachęcamy wszystkich do spowiedzi przedświątecznej, prosimy, aby nie odkładać jej na ostatnią chwilę.

Program rekolekcji i spowiedzi jest nastepujacy:

Nauka rekolekcyjna, a później spowiedź dla klas od 3 wzwyż.
O godzinie 12:00 w południe będzie wspólna Msza Sw. dla obu zmian. (Msza Sw. będzie w dwóch językach – polskim i angielskim)

I zmiana
Godz. 8:40 am – klasy 0-II
Godz. 9:15 am – klasy III-V (spowiedź)