«

»

Sty 18 2019

Informacje dla Rodziców 19 Stycznia 2019

Informacje dla Rodziców

W najbliższą sobotę – 19 stycznia będą sprzedawane zdjęcia ze św. Mikołajem w biurze szkoły w cenie $10 za sztukę. Zapraszamy rodziców do zakupu tej jedynej pamiątki klasowej. Po latach będzie miło wspomnieć jak wyglądało moje dziecko w tym czasie i jakich miało kolegów i koleżanki, zdjęcia elektroniczne najczęściej nie są drukowane i szybko znikają.
• Sobota 26 stycznia – STUDNIÓWKA, uczniowie klasy maturalnej w tym dniu nie mają lekcji.

• Szkolny bal karnawałowy dla dzieci 16 lutego Już teraz rodzice z trójek klasowych mogą pomyśleć jak najlepiej przygotować wyjątkową zabawę.
• Spotkania Rodziców z nauczycielami 2 luty, 2019
• Komitet Rodzicielski zaprasza do zakupu biletów w dolnym korytarzu szkoły na Bal Karnawałowy dla Rodziców , który będzie miał miejsce 2 marca 2019 w JTC przy naszej szkole. Serdecznie zapraszamy, zachęcamy i dziękujemy wszystkim za wsparcie naszej szkoły.

Dziękuje za współpracę , Dyrektor Szkoły

 

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy,
że w ubiegłym tygodniu odszedł na wieczny spoczynek Ojciec naszych uczniów
Patryka i Sebastiana Stechnij
z klasy pierwszej i szóstej.
W czas bólu i cierpienia
wraz z zapewnieniem o modlitwie
składamy wyrazy głębokiego współczucia
Żonie, Synkom oraz pozostałej Rodzinie