«

»

Lut 20 2019

Informacja dla rodziców 23 Lutego

Drodzy Nauczyciele i Rodzice Bardzo dziękuję za staranne przygotowanie dzieci do zabawy karnawałowej.
Stroje były wyjątkowe, wodzirejowie prowadzili świetną zabawę, mamy przygotowały smaczny poczęstunek, a nauczycielki zadbały o to, by wszyscy bawili się doskonale.
 23 marca młodzież klasy maturalnej będzie zdawać ustną maturę. Proszę zachowajmy w tym dniu szczególną
ciszę na korytarzu i wspierajmy ich w osiągnięciu dobrych wyników.
 2 marca zabawa dla Rodziców, przy biurze szkoły ostatnia szansa zakupienia biletów na zabawę w cenie $65 i fantow na loterię w cenie $5 . W sobotę fanty będą wystawione przed biurem szkoły, a w niedzielę w przedsionku kościoła, nie zmarnujmy szansy, możemy stać się posiadaczami wspaniałych nagród i mieć satysfakcję, że wspieramy swoje dziecko.
 9 marca odbędzie się spotkanie Rodziców i Katechetów z psychologiem. Serdecznie zapraszamy. Szczegółowe informacje podane będą w oddzielnym dokumencie.
 10 marca zapraszamy wszystkich uczniów wraz z rodzicami na uroczystą mszę szkolną. Jak co miesiąc oprawa mszy świętej przygotowywana jest przez grupy działające przy naszej szkole. Jest okazja pomodlić się w swoich osobistych intencjach oraz za młodzież i dzieci naszej polskiej szkoły.