«

»

Lut 27 2019

Spotkanie z Psychologiem

Zaproszenie na spotkanie z psychologiem Małgorzatą Olczak
i bohaterką uzależnionego i uratowanego dziecka Ewą Krasoń

JEŻELI CZUJESZ: • że czasami nie potrafisz porozumieć się ze swoim dzieckiem, • że nie umiesz rozwiązać pojawiających się problemów, • że chciałbyś ustrzec swoje dziecko od uzależnień, •że potrzebujesz wskazówek na długo przed tym, aż będzie nastolatkiem

PRZYJDŹ DO SZKOŁY

 

Dyrekcja Polskiej Katolickiej Szkoły im. Św. Ferdynanda i LOM pod patronatem Zrzeszenia Nauczycieli w Chicago we współpracy z Polish American Association w Chicago zaprasza rodziców, opiekunów, katechetów na spotkanie z panią Małgorzatą Olczak pod tytułem „Zanim będzie za późno!” prezentacja przeznaczona jest dla rodziców , którzy mają dzieci w różnym wieku, katechetów i nauczycieli.
Pani Ewa Krasoń podzieli się poruszającą historią o matkach dzieci uzależnionych od narkotyków. Bezradność zmusiła je do udziału w programie terapeutycznym, skierowanym do rodziców dzieci, które znalazły się w szponach nałogu. Dzięki temu matki połączyły siły w walce nie tylko o życie własnych dzieci, ale także o siebie i swoje rodziny. Historia dużych emocji, zmagania i przeciwności losu wraz z bezgraniczną matczyną miłością została zawarta w powieści pt. Matki
Spotkania odbędzie się 9 marca 2019 r. od godziny 9:00 do 12:00 (sobota)
w szkolnej kafeterii

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY