«

»

Lut 27 2019

Wydarzenia Marzec

 “Dobry nauczyciel uczy, najlepszy inspiruje”

Serdecznie dziękujemy pani Beacie Kozłowskiej za staranne przygotowanie uczniów do egzaminu ustnego z języka polskiego i panu Wojtkowi Partyce za przygotowanie do egzaminu z religii.
Szczególne wyróżnienie dla naszych maturzystów, wszyscy przygotowali się solidnie i wykazali się dużą wiedzą na wybrane przez siebie tematy. Pierwszy egzamin już za nimi. Gratulujemy.
2 marca na lekcjach uczcimy pamięć ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH2 marca odbędzie się Bal Karnawałowy dla dorosłych w naszej Sali JTC, zapraszamy jeszcze jest kilka wolnych miejsc. Bilety tylko $65.00 dobrą zabawą, wspieramy swoje dziecko.
9 marca od godziny 9:00-12:00 w kafeterii szkolnej odbędzie się spotkanie z Psychologiem panią Małgorzatą Olczak i Panią Ewą Krasoń. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych Rodziców, Katechetów, wstęp wolny. Szczegóły spotkania w załączonej ulotce.
9 marca, już za tydzień uczniowie otrzymają FORMY REJESTRACYJNE na nowy rok szkolny 2019/2020 wraz z oferowanym przez szkołę programem nauczania i informacją ogólnego funkcjonowania szkoły.
16 marca rozpoczniemy rejestrację na nowy rok szkolny 2019/2020. Zapraszamy bardzo serdecznie.
23 marca WALNE ZEBRANIE i LOTERIA. Bardzo proszę o liczny udział rodziców w planowaniu kolejnego roku szkolnego. Państwa uwagi i sugestie z poprzedniego roku zostały ujęte w planowaniu roku szkolnego 2019/2020.
30 marca EGZAMIN MATURALNY część pisemna.
30 marca nauczycielki kółka plastycznego zapraszają chętnych na warsztaty palm wielkanocnych.
Szczegółowe informacje ukażą się już za dwa tygodnie.
Informacja dla uczniów , którzy zamierzają kontynuować naukę języka polskiego i rozwijać wiedzę o Polsce na studiach uniwersyteckich. Można skorzystać z konkursu stypendialnego Rodziny Płucieniaków z języka polskiego na Uniwersytecie Loyoli pod adresem https://luc.edu/polishstudies /scholarships.shtml szczegółowe informacje.
Informacja o stypendiach dla zdolnych i chętnych uczniów z PSFCU w załączonej ulotce.
Dziękuję za współpracę, dyrektor szkoły

Inne wydarzenia i artykuły: