«

»

Mar 15 2019

Informacje dla rodziców 16 Marca 2019

REKRUTACJA

na rok szkolny 2019/2020

Polskiej Katolickiej Szkoły im. Św. Ferdynanda w Chicago Od 16 marca trwają zapisy w biurze naszej szkoły.

Serdecznie zapraszamy.

 

➢ W sobotę 9 marca odbyło się spotkanie z panią Psycholog Małgorzatą Olczak i panią Ewą Krasoń.

➢ Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy zaszczycili nas swoją obecnością.

➢ Dziękuję Komitetowi Rodzicielskiemu,który przygotował poczęstunek dla wszystkich obecnych.

➢ W niedzielę 10 marca odbyła się uroczysta Msza Święta, za obecność i modlitwę dziękujemy wszystkim szkolnym rodzinom, dzieciom i nauczycielom.

➢ 16 marca szkolny turniej wiedzy „ Poznaj swoją wiarę” organizowany przez grupę Knight of Columbus, w którym wezmą udział uczniowie klas ósmych. Wspierajmy ich duchowo.

➢ W tę niedzielę 17 marca, dzieci tańczące w zespole „Gwiazdki” wezmą udział w koncercie i przeglądzie zespołów pod patronatem Związku Narodowego Polskiego . Zatańczą” Country Polka” Choreografem zespołu jest pani Basia Dziugan.

➢ Wszystkich, którzy lubią prace plastyczne, zapraszamy w sobotę 30 marca na wyjatkowe warsztaty robienia palm wielkanocnych. Za niewielką opłatą można zrobić piękną palmę, która ozdobi nasz stół w niedzielę palmową.

➢ W tę sobotę uczniowie klas czwartych wyjeżdżają na wycieczkę do Polskiego Muzeum w Chicago. Przychodzimy do szkoły na 8:30, rozpoczynamy lekcje i wyjeżdżamy o 8:45, a wracamy na 11:30. ➢ 23 marca Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Zapraszamy chętnych rodziców do pomocy w organizacji i dołączenia do tej akcji.