«

»

Mar 26 2019

Informacje dla rodziców 30 Marca 2019

Trwają zapisy uczniów na rok szkolny 2019/20.  Rejestracji można dokonać w sekretariacie szkolnym w godzinach od 8:30 do 15:00

Zebranie i losowanie

Dziękuję wszystkim Rodzicom, którzy odpowiedzieli na nasze zaproszenie. Jestem przekonana, że Wasza obecność wynika z troski o dobre imię szkoły i jej prawidłowe funkcjonowanie. Jednocześnie podkreślam, że rodzice którzy tworzą Komitet Rodzicielski z ogromnym zaangażowaniem i poświęceniem przykładają wielu starań aby szkoła nasza była atrakcyjna, bezpieczna i zapewniała Waszym dzieciom najlepsze warunki.  Podczas zebrania zostało wylosowane 10 rodzin, które otrzymają czeki na $200 dolarów. Wszystkim szczęśliwcom serdecznie gratulujemy.

 

Nasza szkolna galeria „dzieł sztuki” była otwarta w ostatnią sobotę.Panie Bernadetta Polak i Beata Polak  profesjonalnie prowadzą zajęcia rozwijając dziecięcy talent, oraz właściwie go rozwijają. Młodzi artyści z dumą wskazywali swoje dzieła.

Pośród tych prac podziwialiśmy krajobrazy, bukiety, pory roku, i dużo, dużo więcej.

23 marca odbył się w naszej szkole „Bieg Żołnierzy Wyklętych”. Wydarzenie miało miejsce dzięki Narodowym Siłom Zbrojnym.  Wzięli w nim udział uczniowie klas 5.6.7. Ruch na swieżym powietrzu, symboliczne koszulki i medale, spotkanie z żołnierzami w mundurach, zapewne zapisze się w sercach i pamięci młodych.

W sobotę spotkała się z rodzicami pani Małgorzata Barnas z Kliniki Rehabilitacyjnej „ SILOE”, która oferuje terapię ruchową dla dzieci i dorosłych.

Jeżeli ktoś z rodziców jest zainteresowany i potrzebuje skorzystać z pomocy pani Małgorzaty kontakt do kliniki jest w naszym szkolnym biurze. Pani Małgorzacie dziękujemy za donację na rzecz szkoły.  

Kalendarz najbliższych wydarzeń

  • 30 marca – pisemny
         EGZAMIN MATURALNY
         z języka polskiego i z religii.
  • 30 marca, warsztaty plastyczne
         robienie palm wielkanocnych
  • 30 marca spotkanie klas 7,8,9 z Ojcem Łukaszem Buksą w kaplicy godzina 9-11
  • 29 marca wyjazd na drogę krzyżową dla młodzieży do parafii św. Alberta Wielkiego w Burbank 5 pm
  • 6 kwietnia w szkolnej kafeterii odbędzie się konkurs talentów.
  • Letnie wakacje „St. Ferdinand Summer Camp 2019” 24 czerwiec do 2 sierpnia. Informacje bliższe w biurze szkoły.
  • 6 kwietnia REKOLEKCJE dla uczniów naszej szkoły.