«

»

Mar 06 2019

Informacje dla rodziców 9 Marca 2019

Szkolny Bal Karnawałowy już za nami.

Składmy serdeczne podziękowanie dla Komitetu Rodzicielskiego, który dołożył wszelkich starań aby ten wieczór był wyjatkowy.

Szczególne podziękowanie naszym sponsorom dzięki którym wielu uczestników balu w drodze losowania otrzymało atrakcyjne nagrody. Ukłony należą się naszym Gościom, Rodzicom, Nauczycielom, Parafianom, Sympatykom i Przyjaciołom szkoły, którzy zaszczycili nas swoją obecnością i świetnie się bawili. Orkiestra Marszałek Band spisała się na medal. Montrose Deli zaserwowało smaczne jedzenie Ciasteczka upieczone przez p. Bogusię i chleb p. Władzi smakowały wyśmienicie. Z pewnością dobry żart, humor i taniec towarzyszył wszystkim cały wieczór

DZIĘKUJEMY.

Dnia 23 marca 2019, uczniowie naszej szkoły  klas V, VI, VII wezmą udział w biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych.  Uroczystosć będzie miała miejsce  przy naszej szkole.   Po biegu uczniowie wezmą udział w apelu i będą oglądać filmy.   „Bieg Pamięci „ rozpocznie się o godzinie 10:00 z rana. Swą postawą chcemy wzbudzić patriotyzm i poczucie dumy narodowej. Uroczystość odbędzie się pod przewodnictwem Związku Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych z Koła Chicago. Każdy uczestnik biegu otrzyma koszulkę z wizerunkiem Żołnierza Wyklętego  i pamiątkowy medal. Pakiet startowy biegu wynosi $5,00, który należy wpłacić do swojego nauczyciela

 

FORMY REJESTRACYJNE

NA NOWY ROK SZKOLNY 2019/2020

W sobotę  uczniowie otrzymają koperty z informacjami do rejestracji. Pierwsze zapisy 16 marca, proszę zapoznać się z nowymi przepisamizawartymi w regulaminie.

 

9 marca wszystkich zainteresowanych rodziców zapraszamy serdecznie do kafeterii szkolnej na spotkanie z PSYCHOLOGIEM . Można będzie posłuchać jak radzić sobie z trudnościami i  jak ustrzec swoje dziecko od uzależnień. To jedyna okazja, wstęp wolny.

 

W niedzielę 10 kwietnia 2019 roku zapraszamy uczniów wraz z rodzicami na mszę swiętą szkolną. W tym dniu mamy szczególną okazję do polecenia Bogu naszych intencji.

16 marca klasy ósme będą uczestniczyć w konkursie , który ogłosiła grupa działająca przy naszej parafii Knights of Columbus pt „Poznaj swoja wiarę”. Konkurs będzie pomiędzy dwoma szkołami naszą Świętego Ferdynanda  i Pope Francis Global Academy & St. Pascal REP.  Grupa, która zwycięży pojedzie w nagrodę do Laser Tag i otrzyma trofeum.

Wspierajmy naszych uczniów, aby zwycięzyli Ci, którzy lepiej się przygotują.