Mar 26 2019

VIRTUS Szkolenie – Protecting God’s Children dla dorosłych

VIRTUS TRAINING – Protecting God’s Children for Adults

Uwaga !!!

W przyszłą sobotę, 30 marca, 2019 o 9:00 rano w naszej szkole Sw. Ferdynanda odbędzie się szkolenie VIRTUS dla wszystkich rodziców, opiekunów i wolontariuszy, którzy jeszcze takiego szkolenie nie maja. Szkolenie to jest bardzo potrzebne dla wszystkich, których dzieci uczęszczają do szkoły (nie tylko polskiej).

Bardzo prosimy o wcześniejsze zarejestrowanie się na stronie Archidiecezji Chicago

Otworzy się strona rejestracji, gdzie trzeba założyć swój “User Name” i Password, później zostaną państwo przeniesieni na następna stronę, gdzie trzeba podać swoje dane.

Miejsce: St. Ferdinand School (Chicago)

3131 N. MASON AVE.

Kiedy:           Saturday, March 30, 2019 o godz: 9:00 AM

Czas trwania sesji:            3 godziny