«

»

Kwi 23 2019

Informacja dla rodziców 27 kwietnia 2019

Przypominamy o rejestracji na rok szkolny 2019-2020.
Nalegamy, aby dopełnić rejestracji w najbliższą sobotę,
bez dodatkowej opłaty
.

W najbliższą sobotę 27 kwietnia nauczyciele zbiorą pozwolenia na wyjazd na paradę, która odbędzie się 4 maja.  

Na paradę pojadą tylko uczniowie, którzy do najbliższej soboty 27 kwietnia zwrócą podpisane pozwolenia!!!

Pozostałe klasy młodsze mają w tym dniu regularne zajęcia oraz małą lokalną paradę wokół budynku szkolnego. Bardzo proszę, aby wszyscy uczniowie w tym dniu – 4 maja przyszli UBRANI W SZKOLNE KOSZULKI I PRZYNIEŚLI ZE SOBĄ BIAŁO-CZERWONE FLAGI.

 

– W tym tygodniu 22 kwietnia obchodzimy Dzień Ziemi, aby ocalić naszą planetę podejmowane są różne akcje, w poprzednim roku szkolnym uczniowie posadzili drzewko, które pięknie rośnie i sprzątali wokół budynku szkoły. W tą sobotę proszę aby uczniowie klas 5 i 6 podjęły się akcji porządkowania wokół naszej szkoły. Rekawiczki i worki na śmieci będą czekały w szkole.

 

” Za każdy Uśmiech” 27 kwietnia o godz. 11:30″, odbędzie się konkurs literacko- muzyczny pt. ” Za każdy uśmiech”. Uczniowie z klas 0-4 zaprezentują wiersze, piosenki i tańce. Konkurs ten, będzie jednocześnie koncertem dla Rodziców, w podziękowaniu za miłość, trud i poświęcenie. Uroczystość odbędzie się w szkolnej kafeterii.

Bardzo serdecznie zapraszamy.

Wszystkim, którzy byli zaangażowani w przygotowaniu Pasji uczniom, rodzicom panu Kamilowi, Pani Oli, a szczególnie  pani Krystynie Purta i Pani Zofii z całego serca dziekujemy.