«

»

Maj 08 2019

Informacje dla rodziców 11 Maja 2019

Informacje dla  rodziców 11 Maja 2019

  • 10 i 11 maja odbędzie się EGZAMIN CERTYFIKATOWY dla klasy maturalnej–obecność na egzaminie ustnym w piątek według ustalonej kolejności. W sobotę egzamin pisemny odbędzie się od godziny 9 z rana.

 

  • 11 maja uoczyste otwarcie naszej małej biblioteczki, budki do wypożyczania książek.

 W tej budce zamiast telefonu będą regały z książkami. Każdy może je sobie wziąć! Akcja „Weź książkę, zostaw książkę” cieszy się popularnością na całym świecie i od kilku lat zagościła do Polski. My też rozpoczynamy tę akcję i każdego kto kocha ksiązki do tego zachęcamy. Naszym celem jest zachęcić do popularyzacji czytelnictwa i zarazić postawą dzielenia się z innymi ciekawymi pozycjami.

  • Uroczystość rozpocznie się o godzinie 10:30 przed budynkiem szkoły, a później będzie przemarsz postaci bajkowych wokół budynku szkoły. Uczniowie złożą swoje książki na półki biblioteczki do wypożyczenia i będą mogłi w każdą sobotę wypożyczać nową książkę. Dzieci zachęcamy do przebrania się w postacie bajkowe, najciekawsze zostaną wyróżnione i nagrodzone.

 

  • 18 maja uczniowie klas 2 przystąpią do I KOMUNII ŚWIĘTEJ.
    Ogarnijmy naszą modlitwą dzieci pierwszokomunijne oraz ich rodziny.

 

 

  • 19 maja niedziela godz. 10:15am – Msza Św. z okazji ROCZNICY I KOMUNII ŚW. dla klas 3
    oraz pierwszy dzień Białego Tygodnia dla dzieci komunijnych.
  • Ciągle jeszcze w biurze szkoły przyjmujemy zapisy na następny rok szkolny od godziny 8:30 do 3pm.