Maj 28 2019

O godzinie 8:30 zakończenie roku dla przedszkola i zerówki

9:30 msza święta dla wszystkich uczniów w kościele

Po mszy świętej rozdanie świadectw w klasach dla klas 1-7

Graduacja klasy ósmej Sali w JTC, a klasy maturalnej w kafeterii

Z wyrazami szacunku i podziękowaniem za współpracę,  dyrektor szkoły

Halina Żurawski

Drodzy Rodzice,

Chcielibyśmy podziękować Państwu za zrozumienie, wsparcie i zaangażowanie przy realizacji różnych inicjatyw szkolnych. Mamy nadzieję, że Wasza wyrozumiałość będzie nam towarzyszyła nadal, a wsparcie pozwoli na kontynuację dotychczasowych corocznych akcji.
Kończąc życzymy udanych wakacyjnych urlopów w rodzinnym gronie.

Szanowni Nauczyciele,

Trudno słowami wyrazić wdzięczność, podziw, szacunek, oraz trud włożony w wychowanie i nauczanie dzieci. Całemu Gronu Pedagogicznemu, wychowawcom, katechetom, dziękuję za wszelkie starania, wierzę, że Wasz wysiłek uczyni z nich ludzi mądrych i szlachetnych. Państwa praca i zaangażowanie jest godne najwyższego uznania.
Życzę, aby aktywna i twórcza postawa
znajdowała uznanie w oczach uczniów
i ich rodziców oraz była źródłem
osobistej satysfakcji.

Drodzy Uczniowie

Z całego serca gratuluję Wam osiągnięcia, jakim jest zakończenie kolejnej klasy. Jesteście mądrzejsi i bogatsi o dorobek zgromadzony w czasie całego minionego roku szkolnego.  Jest się z czego cieszyć – zasłużyliście na wspaniały odpoczynek wakacyjny!
Wykorzystajcie dobrze letnie miesiące – oglądajcie przyrodę, uprawiajcie sporty, zwiedzajcie nowe miejsca, znajdźcie też czas na czytanie książek. Życzę Wam niezapomnianych  wakacji, spędzonych ciekawie, przyjemnie i zdrowo.
Do zobaczenia we wrześniu!

Uczniom kończącym naukę w naszej szkole życzymy szczęśliwej drogi ku dorosłości, uśmiechu losu, spełnienia najskrytszych marzeń i udanego wakacyjnego wypoczynku.
Gratulujemy wyników w nauce i życzymy dalszych sukcesów.