«

»

Maj 02 2019

Wydarzenia Maj 2019

4 maja klasy 6 – 11 wyjeżdżają na PARADĘ DO DOWNTOWN o godzinie 9 z rana. Przewidywany powrót na godzinę 1:00, lub 1:30 Na paradę mogą wyjechać tylko uczniowie, którzy zwrócili podpisane pozwolenia!!! Pozostałe klasy młodsze mają w tym dniu regularne zajęcia. O godz. 9:15am odbędzie sie mała parada dla młodszych dzieci wokół budynku szkolnego, o godz. 1:30 – 2 zmiana. Proszę, by rodzice dopilnowali, aby osoby wyjeżdżające na paradę wzięli ze sobą ciepłe ubrania i parasolki. • Za tydzień 10 i 11 maja w klasie maturalnej odbędzie się EGZAMIN Certyfikatowy pod kierunkiem pani dr Wioli Próchniak z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

• 11 maja nastąpi uroczyste otwarcie naszej przyszkolnej budki minibiblioteki. To nic innego jak booksharing, bookcrossing, czyli malutka darmowa biblioteka. Idea jest prosta. Każdy może przynieść i zostawić książkę, którą już przeczytał i chce się nią podzielić z innymi. Można również zabrać ciekawą pozycję do poczytania, puścić ją w obieg dalej lub oddać na miejsce.

Wszyscy uczniowie proszeni są o przyniesienie jednej książki, którą pozostawią w minibiblioteczce do wypożyczenia. Przy uroczystym otwarciu prosimy aby wszyscy uczniowie ubrali się w stroje postaci książkowych. Jestem pewna, ze rodzice mają ogromne pokłady kreatywności, pomysłowości, poczucia humoru i potrafią przeobrazić szkołę w krainę bajkowych przygód.

• 19 maja niedziela godz. 10:15am – Msza Św. z okazji ROCZNICY I KOMUNII ŚW. dla klas 3.
• W biurze szkoły przyjmujemy zapisy na następny rok szkolny 2019-2020. Przypominam Państwu, że od tej soboty 4 maja czesne za szkołę wzrasta o 50 dolarów. Kto z Państwa nie dokonał zapisu i nie uiścił opłaty będzie zmuszony do zapłacenia więcej zgodnie z informacją podaną wcześniej. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

Klassy 0-5 uczestniczą w paradzie wokół szkoły.
Wszyscy zobowiązani są ubrać koszulki szkolne lub strój barw narodowych, przynieść ze sobą chorągiewki.

PRZYGOTOWANIE DO I KOMUNII ŚWIETEJ
18 maja dzieci z klas drugich przyjmą do swego serduszka po raz pierwszy Pana Jezusa. Prosimy o modlitwę w ich intencji aby doswiadczyli w swoim życiu dotknięcia żywej miłości Boga.
4 maja 2019

Ogromne Brawa dla naszych wspaniałych artystów, którzy swym śpiewem, recytowaniem , graniem i gimnastyką zachwycili jury i rodziców przybyłych na tę piękną uroczystość. Podziękowania kierujemy dla wszystkich nauczycieli klas 0-4, którzy przygotowali swoich milusińskich do występu, a w szczególności pani Danucie Szkutnik koordynatora koncertu zadedykowanego Rodzicom.