Sie 31 2019

Rozpoczęcie Roku Szkolnego

Szanowni Rodzice

Z radością pragnę poinformować, że uroczysta inauguracja roku szkolnego 2019/2020 odbędzie się dnia 7 września.

I zmiana msza święta w kościele o godzinie 9:00

II zmiana msza święta w kaplicy o godzinie 12:00

Zapraszamy wszystkich uczniów wraz z rodzicami, a po mszach świętych przechodzimy do swoich klas. Listy uczniów będą wywieszone przed wejściem do szkoły.

Witamy wszystkich bardzo serdecznie, a szczególnie ciepło nowych uczniów i tych najmłodszych, którzy rozpoczynają swoją przygodę z polską szkołą.

Jednocześnie informujemy Państwa, że podczas mszy świętej biuro szkoły będzie zamknięte i w tym czasie nie będzie zapisów, ani sprzedaży książek.

Wszystkich Państwa prosimy o zachowanie bezpieczeństwa i ostrożności  przed szkołą i pomoc tym, którzy wkraczają do naszej szkoły po raz pierwszy.

Ze względu na uroczysty charakter wydarzenia przypominamy wszystkim o odpowiednim wyglądzie zewnętrznym. Uczniowie powinni mieć ze sobą zeszyt i przybory do pisania, które będą potrzebne na spotkaniu z wychowawcą.

Dla wszystkich chętnych, którzy chcą zaprosić Jezusa na rozpoczęcie roku  dnia 6 września od godziny 6:00 można skorzystać z sakramentu pojednania.

Dyrekcja szkoły