«

»

Sie 17 2019

Zajęcia pozalekcyjne 2019-2020 Ogłoszenie Pani Dyrektor

Szanowni Rodzice, 

Początek roku szkolnego to najlepszy termin na wybór zajęć pozalekcyjnych. Większość z nich rusza już we wrześniu. Dzieci powinny rozwijać swoje zainteresowania, ale rodzice wysyłając je na dodatkowe zajęcia muszą pamiętać, żeby zostawić dziecku także czas dla siebie. Każdy rodzic chce oczywiście jak najlepiej dla swojej pociechy, ale musi pamiętać, że te zajęcia muszą dawać dziecku przyjemność. Nie można ich stresować oczekiwaniem sukcesów w danej dziedzinie, ale wspierać i nagradzać. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty edukacyjnej poszerzonej o zajęcia dodatkowe na których będzie nauka języka polskiego przez zabawę.

Dnia 28 i 29 sierpnia o godzinie 4:00-7:00 w biurze naszej szkoły można będzie wybrać najlepsze zajęcia dodatkowe, które zainteresują wasze dziecko. Będzie możliwość spotkania z nauczycielami, którzy przybliżą ofertę i plan zajęć oraz koszt i warunki przynależności.   

Oto lista dodatkowych zajęć :

 • Zespół muzyczny Radość
 • Zespół  muzyczny Kropeczki
 • Zespół taneczny Polonia
 • Zespół muzyczny Gwiazdki
 • Kółko plastyczne
 • Kółko szchowe
 • Kółko teatralne, zostań aktorem
 • Zuchy i harcerze
 • Edukacja i zabawa z LEGO
 •  Zajęcia dydaktyczno- rozwijające, odrabianie pracy domowej

 

W związku z otwarciem klubu LEGO zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o sponsorowanie/dotację klocków LEGO i DUPLO

 

Liczymy na Państwa wsparcie, wierząc, że oprócz satysfakcji będzie to również wspaniała promocja i reklama Państwa firmy

 

W zamian za sponsoring możemy zaoferować:

 • certyfikat z podziękowaniem
 • ekspozycję logo/nazwy firmy oraz promocję na oficjalnej stronie internetowej szkoły,
 • podziękowanie wygłoszone na rozpoczęciu roku szkolnego

Możliwość rozprowadzenia materiałów promocyjnych z tytułem „sponsor” podczas naszej zabawy szkolnej

 • polecanie usług Państwa lub firmy

 

Jesteśmy otwarci na inne sposoby promocji.

Wierzymy, że pomoc Państwa umożliwi zrealizowanie zamierzonych inicjatyw i będzie wkładem w radość i uśmiech dzieci.

 

Jeżeli chcieliby Państwo porozmawiać o naszej inicjatywie, chętnie umówię się na spotkanie.

 

Dyrektor szkoły

Halina Żurawski