Wrz 30 2019

Informacje dla rodzicow 5 Października

Informacje dla Rodziców 5 Października 2019

12 października pamiętamy o naszych drogich nauczycielach, katechetach i składamy im najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

• 5 października wspieramy pracę Braci Ubogich w Haiti i Jamjce Dziękujemy za włączenie się w akcję. Prosimy o zwrot toreb 12 pździernika z wypełnionymi produktami, które są wypisane na kartce.

• 19 października uczniowie klas 7 i 8 wraz z opiekunami wezmą udział w spotkaniu młodzieży „HOLY FIRE”. Uczniowie, którzy nie wyjeżdżają przychodzą na regularne lekcje do szkoły. 19 października odbędzie się wielki piknik szkolny tylko dla uczniów. Zapraszamy rodziców trójek klasowych do pomocy. „Ulicami stu miast ku Niepodległej”.
• POLONIJNY DZIEŃ DWUJĘZYCZNOŚCI
w naszej szkole 19 października 2019

Ogłaszamy KONKURS PLASTYCZNY dla klas 1-8 z okazji 80 rocznicy wybuchu II wojny światowej. Polskość za oceanem, śladami polskich obiektów z Wystawy Światowej z 1939 roku,

PASOWANIE NA UCZNIA 26 października 2019 o godz 10.00am w kaplicy
(dla obu klas) Po części artystycznej – poczęstunek w kafeterii.

” Chopin w mieście” z wokalistką jazzową Grażyną Auguścik Jarosławem Besterem akirdeonistą, Andrzejem Renes, artystą i Niko Stępniak czyli DJ PA. NINI w naszej szkole.
DZIĘKUJEMY

Dziękuje za współpracę – Halina Żurawski