«

»

Wrz 05 2019

Informacje dla rodziców 7 Września 2019

Rok szkolny rozpoczynamy w sobotę 7 września 2019. Uczniowie wraz z rodzicami przychodzą bezpośrednio na Mszę Świętą (9:00am w kościele – I zmiana, 12:00 pm w kaplicy- II zmiana), następnie dzieci wraz z rodzicami przechodzą do klas na pierwsze zajęcia organizacyjne. W tym dniu oraz na wszystkie ważniejsze uroczystości szkolne dzieci i młodzież są zobowiązani ubrać strój w kolorze biało – czarnym lub biało – grantowym.

W piątek 6 września od godziny 6pm można skorzystać z sakramentu spowiedzi, aby z czystym sercem rozpocząć polską szkołę.

  • Uprzejmie informujemy, ze podczas Mszy św. biuro szkoły jest zamknięte i nie ma w tym czasie sprzedaży książek i zapisów. 
  • Listy uczniów będą wywieszone na klatce schodowej przy wejściu do biura polskiej szkoły. Wszyscy uczniowie zarejestrowani znajdujący się na listach klas, przechodzą po Mszy św. do sal lekcyjnych. Ci, którzy nie są jeszcze zapisani muszą dopełnić rejestracji w biurze. 
  • Po Mszy św. możliwość zakupu książek  na dolnym korytarzu, a w biurze rejestracja, zapisy do kółek zainteresowań.
  • Wszyscy rodzice proszeni są o uaktualnianie telefonów i emaili w aplikacjach szkolnych w celu uzyskiwania bieżących informacji, lub przekazanie tych informacji wychowawcy klasy.
  • Bardzo prosimy o przestrzeganie regulaminu szkoły i współpracę z Komitetem Rodzicielskim w celu utrzymania całkowitego bezpieczeństwa Waszych dzieci.

 

Nasza Szkoła zapewnia wszechstronny rozwój osobowości uczniów, wspomaga rodzinę w procesie wychowania i gwarantuje nauczanie przez wysoko wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną. Współpraca z uczniami i rodzicami opiera się na zasadzie partnerstwa. Pragniemy, żeby w naszej szkole panowała atmosfera przyjaźni i wzajemnej akceptacji. Dokładamy wszelkich starań, aby uczeń czuł się pewnie i bezpiecznie.

 

 

Dyrektor szkoły                    Kontakt do szkoły – 773 945 0505             e-mail szkołaswferdynanda@gmail.com