«

»

Wrz 20 2019

Kółko Teatralne Zaprasza

Kółko Teatralne jest otwarte dla dzieci i młodzieży która pragnie dowiedzieć się więcej czym jest teatr i uaktywnić drzemiące w nich potencjalne talenty sceniczne. Nasze kółko jest przede wszystkim przedłużeniem nauki o literaturze i języku polskim.  Przez zabawę uczymy się nie tylko piękna naszego języka ale rozbudzamy rozwój wyobrazni, umiejętność improwizacji i przełamywania nieśmiałości. Kółko także ma celu uczyć poprawnej wymowy, odpowiedniej dykcji i rozszerzenia zasobu słów. Zajęcia teatralne w sposób twórczy uczą pracy zespołowej i integrującej. Poprawiają relację z rówieśnikami i nadają pewności siebie.

Dlatego wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w naszym kółku teatralnym w każdą sobotę o godzinie 11:30 rano w sali 333.