«

»

Wrz 12 2019

Zajęcia Pozalekcyjne – Zaproszenie

W naszej szkole już 14 września rozpoczynają się wszystkie zajęcia dodatkowe. Rodzicu, zdecyduj, na które zajęcia Twoje dziecko chce uczęszczać. Ilość miejsc ograniczona. Zajęcia odbywają się od godziny 11:30 do godziny 1:00. W sobotę wszyscy, którzy zapisali się na zajęcia spotykają sie w kafeterii skąd wraz z nauczycielami prowadzącymi przejdą do swoich sal lekcyjnych. dla każdej grupy będzie przygotowana informacja. Rejestracji na zajęcia można dokonać w biurze szkoły od godziny 8:30-3:30 Serdecznie zapraszamy. Oferujemy następujące zajęcia:

  • Zespół muzyczny Radość
  • Zespół muzyczny Kropeczki
  • Zespół taneczny Polonia
  • Zespół muzyczny Gwiazdki
  • Kółko plastyczne
  • Kółko szchowe
  • Kółko teatralne
  • Zuchy i harcerze
  • Edukacja i zabawa z LEGO
  • Zajęcia dydaktyczno- rozwijające, odrabianie pracy domowej