«

»

Paź 17 2019

Informacje 19 Października 2019

INFORMACJE DLA RODZICÓW

 

19 października POLONIJNY DZIEŃ DWUJĘZYCZNOŚCI, kontynuacja wydarzeń Urodziny Niepodległej. Poznajemy tajemnice i ciekawostki 100 miast Polski. Godzina 9:30- 11:30. Nasz kolorowy pociąg pojedzie od miasta do miasta z najmłodszymi uczniami poznać ich tajemnice. W razie złej pogody wszyscy przygotujemy swoje projekty na korytarzach przed swoją klasą. Prosimy rodziców o pomoc szczególnie wtedy, kiedy prezentacja będzie miała miejsce wokół szkoły.

19 października Klasy 7 i 8 oraz liceum wyjeżdżają na Holy Fire. Za wyjazd odpowiedzialna jest pani Beata Bosak. Życzymy Wam bezpiecznej podróży i przeżyć pełnych miłości i wiary

Szanowni Państwo,

Bardzo dziękujemy za wasze zaangażowanie w prace szkoły, za przygotowanie i dostarczenie toreb z żywnością dla dzieci z Jamajki i Haiti, pakowanie ich do transportu, za przygotowanie smacznych przekąsek, kanapek, ciast, jabłek,  kawy i herbaty dla nauczycieli, za życzenia, kwiaty i każdy przejaw dobroci.

 

 

Dziękuje za współpracę –Dyrektor szkoły