«

»

Paź 30 2019

Informacje dla Rodziców 2 Listopada 2019

Informacje dla Rodziców

Msza św. o godzinie 9:30 i 12:00 w intencji naszych bliskich zmarłych w najbliższą sobotę 2 listopada. Bezcenne są Msze św. i Komunie św. ofiarowane za zmarłych. Trzeba pamiętać o tych, którzy dawno temu opuścili życie ziemskie, bo nigdy nie wiadomo, kto z nich dotarł już do nieba, a kto jeszcze nie. Uczniowie otrzymali kartki na WYPOMINKI . Prosimy wypisać swoich zmarłych, za których będziemy modlić się wspólnie na początku/pod koniec zajęć w miesiącu listopadzie. Kartki z wypominkami złożymy w darach na Mszy św. szkolnej 2 listopada.
✓ 9 listopada uroczysta akademia dla wszystkich uczniów z okazji Święta Niepodległości.
✓ Dziękuję nauczycielkom za piękny scenariusz uroczystości Pasowania, świetnie przygotowane dzieci oraz licznie przybyłych rodziców. Pierwszakom życzę samych piątek i wielu przyjaciół i wspaniałych przygód z polską szkołą.
✓ Dziękuję rodzicom, którzy skorzystali z obecności trenera Pani Lucyny Bzowskiej, która prowadziła zajęcia z ciekawymi metodami uczenia się polskiego przez zabawę.
✓ Gościem naszym była Pani Agnieszka Oskiera, która zapoznała licealistów czego mogą się spodziewać na egzaminie Seal of Biliteracy i jakie warunki należy spełnić, byotrzymać taką pieczęć na świadectwie amerykańskiej szkoły.
✓ Pan Andrzej Lewandowski-logopeda udzielał konsulatacji dla rodziców, którzy zechcieli skorzystać z jego usług.

Dziękuje za współpracę – Halina Żurawski, dyrektor szkoły