«

»

Paź 23 2019

Informacje dla rodziców 26 Października 2019

  INFORMACJE DLA RODZICÓW

  • PASOWANIE NA UCZNIA I ŚLUBOWANIE PIERWSZAKÓW

odbędzie się o godz. 10:00 w kaplicy, po ślubowaniu poczęstunek w kafeterii. 

  • Rodziców klas zerowych zapraszamy na zajęcia wraz z dziećmi, które odbędą się w Sali JTC 26 października o godzinie 8:45. Zajęcia poprowadzi trener z Polski Pani Lucyna Bzowska wraz z nauczycielkami.
  • Drodzy Rodzice, 26 października zapraszamy na bezpłatne spotkanie z LOGOPEDĄ. Będzie to dobra okazja, by uzyskać przydatne porady oraz wsparcie specjalisty. Nasz specjalista będzie na Państwa czekał przy stoliku obok biura szkoły. Szkoła pomaga w prawidłowym rozwoju dzieci i pragnie aby wszystkie pociechy były szczęśliwe.

 

  • Pani Agnieszka Oskiera z Loyola University Chicago spotka się z młodzieżą klas licealnych o godzinie 9:00 w Sali 321. Zapraszamy chętnych rodziców na spotkanie z Panią Agnieszką na godzinę 11:30 do tej samej sali w dniu 26 października. Spotkanie dotyczy egzaminów Seal of Biliteracy.

 

  • Uczniowie otrzymają kartki na WYPOMINKI (w klasach 3-11), by wypisać swoich zmarłych, za których będziemy modlić się wspólnie na początku/pod koniec zajęć w miesiącu listopadzie. Kartki z wypominkami złożymy w darach na Mszy św. szkolnej 3 listopada. UWAGA Msze święte w sobotę o godzinie 9:30 i 12:00 

    Dziękuje za współpracę – Halina Żurawski, dyrektor szkoły