«

»

Lis 15 2019

Informacje dla rodziców 16 Listopada 2019

Informacje dla rodziców

Akademia z okazji Święta Niepodległości była jednym z wydarzeń, które powtarzane jest każdego roku. Za trafny pomysł, starannie dobraną scenografię oraz świetną grę aktorską bardzo serdecznie dziękuję uczniom, nauczycielom i rodzicom. Zdjęcia i filmiki mozna oglądać na FB.  Nauczyciele Pani Anna Zawisza, pani Marzena Kulesza, Pani Beata Bosak, Pan Ryszard Nisiewicz, Panie Beata Polak i Małgorzata Leśniak, Pan Kamil Andreasik . Dziękujemy

  • Dnia 16 listopada klasy czwarte i piąte wyjeżdżają na koncert z okazji 80 rocznicy wybuchu II wojny światowej. Wyjazd autbusów godzina 9:15, przyjazd 11:15
  • 21-23 listopada wyjazd młodzieży na NCYC. Szcegółowe informacje u p. Beaty Bosak.
  • 22 listopada wycieczka klas maturalnych do Polski. O godzinie 8:30 w tę sobotę 16 listopada spotkanie rodziców tych uczniów, którzy wylatuja do Polski w klasie p. Beaty.
  • Siostra Agnieszka zaprasza wszystkich rodziców zainteresowanych spotkaniem ze Świętym Mikołajem w niedzielę 8 grudnia o godzinie 11:30 w Sali JTC. Warunkiem wstępu jest zakupienie biletu dla dziecka w cenie $20, ale rodzice i dziadkowie mają wstęp wolny. Bilety można zakupić w biurze polskiej szkoły.
  • Dnia 7 grudnia będziemy gościć w szkole Świętego Mikołaja, który obdaruje wszystkich prezentami. Każda klasa będzie miała robione pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem, które można będzie zakupić w cenie $10 dolarów za sztukę. Zdjęcia klasowe są wyjątkową pamiątką, którą docenia się po latach i mogą być świetnym prezentem dla dziadków.
  • W dniu 30 listopada nie ma zajęć – THANKSGIVING WEEKEND. Z okazji tego rodzinnego Święta Dziękczynienia życzymy wszystkim uczniom oraz ich rodzicom miłego wypoczynku oraz ciepłej atmosfery podczas rodzinnych spotkań w duchu dziękczynienia za wszystkie dary.

 

Dziękuje za współpracę