«

»

Lis 21 2019

Informacje dla rodziców 23 listopada 2019

INFORMACJE DLA RODZICÓW 

  • Za tydzień 30 listopada nie ma zajęć – Thanksgiving Weekend
  • W sobotę 7 grudnia będziemy gościć w szkole świętego Mikołaja, który obdaruje wszystkich prezentami. Każda klasa będzie miała robione pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem w kafeterii. Nauczycieli proszę o ułożenie wystawy miast, żeby mieć raz jeszcze możliwość pooglądania i przypomnienia . Po zajęciach zmiany porannej będzie również możliwość robienia zdjęć indywidualnych. Zdjęcia indywidualne z Mikołajem nie będą robione wszystkim uczniom – tylko tym, których rodzice wyrażą taką chęć. Rodzice, którzy chcą zakupić zdjęcia grupowe oraz/lub indywidualne proszeni są o wypełnienie załączonej formy i zwrócenie jej do biura szkolnego 7 grudnia przed zajęciami. Zdjęcia grupowe i indywidualne będą do odebrania w biurze szkoły. Opłatę ($10 za zdjęcie) można uregulować wraz z zamówieniem lub przy odbiorze.
  • Pamiętajmy o konkursie z naszym patronem, prace przekazujemy nauczycielom poszczególnych klas.
  • Spotkanie z rodzicami klas maturalnych zostało przełożone na pierwszą sobotę stycznia o godzinie 8:30 w Sali 325. Za zmianę przepraszamy.

 

Dziękuje za współpracę

Poniżej znajdziecie Państwo link do formularza zamówienia zdjęć stanowiącego integralną część newslettera na ten tydzień.

Zamowienie na zdjecia ze Św Mikołajem