«

»

Lis 05 2019

Informacje dla rodziców 9 Listopada 2019

W najbliższą niedzielę 10 listopada zapraszamy wszystkich rodziców, nauczycieli i dzieci na Mszę Świętą o godzinie 10:15, po mszy świętej uczniowie przedstawią krótki program poświęcony rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. W tym dniu będziemy modlić się też za wszystkich zmarłych z naszych rodzin.
• 9 XI w kaplicy odbędzie się uroczysta akademia z okazji Odzyskania
Niepodległości przez Polskę o godzinie 9:30 z rana, klasy 2-6, 10:30 klasy 7,8 i liceum i o 12:30 druga zmiana. Akademię przygotowały p. Anna Zawisza,i p. Beata Polak ze swoimi klasami. Bardzo dziękujemy
• W ubiegłą sobotę odbyła się uroczysta Msza święta za dusze naszych bliskich zmarłych. Księdzu Pawłowi, księdzu Łukaszowi zespołowi Radość, organmistom i wszystkim nauczycielom, którzy dołożyli starań do ubogacenia tej Mszy świętej składam serdeczne podziękowanie. Niech dobry Bóg otoczy naszych bliskich swoją ojcowską opieką i przyjmie ich do mieszkania w niebie.
• W ubiegłą sobotę uczniowie z zerówki mieli bal wszystkich świętych. Przebrani byli w charakterystyczne stroje, umieli odpowiedzieć jakiego świętego reprezentują i dlaczego został świętym. Dziekujemy rodzicom za ciekawe stroje i nauczycielce p. Krystynie za ciekawy pomysł lekcji.
• 16 listopada uczniowie klas czwartych i piątych pojadą na piękny koncert poświęcony 80 rocznicy wybuchu II wojny światowej. Zapraszamy wraz z nami rodziców, z pewnością będzie to czas pełen wrażeń, wspomnień i wzruszeń. Cena biletu dla rodziców taka sama jak dla uczniów $ 8,00. Serdecznie Zapraszamy.
• Uczniowie klasy maturalnej wyjeżdżają do Polski na projekt edukacyjny MOJA POLSKA w dniach, 23 – 30 listopada 2019 r.
Drodzy Rodzice, bardzo dziękujemy za pełnienie dyżurów w szkole, Pamiętajmy, że czas ten poswięcamy w pełni dla bezpieczeństwa naszych dzieci.
Czas trwania dyżuru rano 8:30-12:00, po południu 12:00-3:15
Rodzice dyżurujący pomagają w utrzymaniu porządku i dyscypliny w szkole oraz w zapewnieniu bezpieczeństwa dzieciom przebywającym na terenie szkoły. Do obowiązków dyżurnych należy patrolowanie wyznaczonego odcinka budynku szkoły.Dyżurny nie wpuszcza na piętra dorosłych osób bez identyfikatora (imienny, lub z napisem “Visitor”), monitoruje zachowanie uczniów na korytarzach, zwłaszcza przed rozpoczęciem lekcji i przy opuszczaniu budynku szkolnego; w razie potrzeby jest do dyzpozycji nauczycieli i komitetu rodzicielskiego.
W czasie trwania zajęć budynek szkoły jest zamknięty, rodzice przyprowadzają dzieci do klas tylko w przedszkolu i zerówce (pierwsze piętro), na drugie i trzecie piętro dzieci wchodzą same.
Dyżury koordynuje p. Krystyna Augustyn, Komitet Rodzicielski oraz sekretarka szkoły p. Aleksandra Bąk
Dziękuje za współpracę Halina Żurawski, dyrektor szkoły