«

»

Gru 20 2019

Informacje dla rodziców 21 grudnia 2019

Informacje dla rodziców

Szanowni Rodzice, wszyscy oczekujemy na Boże Narodzenie, aby ten czas dla nas był radosny cała szkoła w sobotę zaśpiewa kolędy, które zostały wcześniej przygotowane przez nauczycieli i uczniów, po czym rozejdziemy się do klas aby wspólnie podzielić się opłatkiem i złożyć sobie świąteczne życzenia. Zapraszamy do wspólnego kolędowania, ale uszanujmy porządek i rozkład dnia jaki został zaplanowany. Pod koniec lekcji odbędą się tradycyjne klasowe wigilie.

4 stycznia spotykamy się ponownie po świątecznej przerwie. Już dziś przypominam Państwu, że dnia 25 stycznia nie będzie zajęć w naszej szkole. W tym dniu jest STUDNIÓWKA 2020, której jesteśmy gospodarzami.

Dyrekcja i  nauczyciele szkoły św. Ferdynanda

dziękują rodzicom za pomoc i wsparcie w naszej pracy,

za miłe słowa, za płynącą z nich otuchę i wiarę,

 że to co robimy dla

naszych polonijnych dzieci  jest zauważane i doceniane.

Życzymy wszystkim zdrowych, spokojnych

Świąt Bożego Narodzenia.

Niech nadchodzący Nowy Rok będzie dla Państwa

Szczęśliwy i radosny.

****************************************************************

As we rejoice

and celebrate this wonderful season of Christmas,

let us not forget to thank baby Jesus for coming into our lives.

Let us together prepare ourselves to welcome him into the homes of our hearts

Merry Christmas to you and your loved ones.

 

  • Szanowni Państwo wraz z czasem radości pojawiają się przy nas osoby szczególne, które potrzebują odrobinę naszego serca do osiągnięcia szczęścia. Maja Kaplon, 24 letnia polska wokalistka po 18 operacjach zmaga się z ciężkim przypadkiem skoliozy i walczy o przetrwanie. Jeżeli chcemy pomóc Maji jej konto to: Help for “MAJA KAPLON”, Tatra Mountain  Cultural Fundation, Polish Slavic Federal Credit Union Account #1401549, info 7733403135.

 

24 GRUDNIA 2019 GODZ. 8:00PM,  PASTERKA DLA DZIECI w kościele św. Ferdynanda

Serdecznie zapraszamy dzieci przebrane
za postacie z szopki: Aniołków, pastuszków, królów, Maryję i J
ózefa…